اشتراک این مطلب در :

با برداشته شدن تحریم ها و گسترش روابط ایران با کشورهای مختلف جهان ، و نیاز به برقراری ارتباط و معرفی شرکتهای ایرانی با همکاران خارجی ، الزام تبلیغات در حوزه کشورهای خارجی در اینترنت کاملا مشهود است .

با توجه به تحولاتی که در کشور اتفاق افتاده و موفقیت هایی که دولت در عرصه بین‌المللی داشته، شرکت‌های مغز دنیا بخصوص از کشورهای اروپایی، تمایل زیادی برای همکاری و سرمایه‌گذاری در ایران را دارند.

فضای همکاری بین ایران و کشورهای خارجی پس از موفقیت دولت در عرصه بین‌المللی و مذاکرات هسته‌ای روند مطلوب و روبه رشدی را  دارد. لذا در این فضا شرکتهای ایرانی بایستی تبلیغات خود را به زبان انگلیسی در سطح وسیع جهانی بالا برند تا در این میدان رقابت جهانی بتوانند گوی رقابت را ببرند.

 

تبلیغات انگلیسی در سایتهای خارجی

 

 

لذا تیم تبلیغات اینترنتی ارغوان ، اقدام به تبلیغات شرکتهای ایرانی در سایتهای بزرگ دنیا نموده است .

 

روش کار بدین صورت است :

  • شرکتهای محترم بعنوان کارفرما پس از عقد قرارداد با تیم ارغوان ، می بایست 20 متن تبلیغاتی و معرفی از کالا/خدمات خود را تهیه نمایند.

  • در کنار این 20 متن ، 20 تصویر با لوگو و نام تجاری شرکت به زبان انگلیسی ، با طراحی جالب و حرفه ای باید تهیه شود.

  • برای ترجمه متن ها به زبان انگلیسی ، در صورت عدم اقدام کارفرما ، متن ها توسط تیم ارغوان ترجمه و مبالغ جداگانه دریافت می گردد.

  • پس از حدود 10 روز کاری ، تیم ارغوان لینک مربوط به تبلیغات کارفرما در 15 سایت انگلیسی زبان را بصورت بوک اکسل با پسوردها ، در اختیار ایشان قرار میدهد.

  • در صورت نیاز به ادامه کار تبلیغات در سایتهای خارجی ، کار بهمین منوال برای هر 20 متن و عکس ادامه می یابد.

  • تعرفه ی تبلیغات در 15 سایت خارجی بزرگ دنیا به زبان انگلیسی 450,000 تومان و تعرفه ی ترجمه هر صفحه به زبان انگلیسی 15000 تومان میباشد

 

 

تماس با مدیریت جهت کسب اطلاعات بیشتر:

خانم مهندس شیبانی 09198136110

 

 

 

تبلیغات انگلیسی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *