اشتراک این مطلب در :

ساخت شبکه وبلاگی برای وب سایت شما

این یعنی تقویت و تبدیل سایت اینترنتی شما به 50 برابر اصلی

در این راستا ، خدمتی که تیم تبلیغات اینترنتی ارغوان ارائه می دهد ، ساخت وبلاگهای تقویتی و پایه سازی برای وب سایت شماست

 

تعرفه :

ساخت وبلاگهای بک لینک و تقویت سایت شما ، هر وبلاگ 10 هزار تومان (تا 50 وبلاگ) می باشد.

شیوه ی کار:

شرکت کارفرما 20مطلب تبلیغاتی +20 تصویر مرتبط را به مدیریت تیم ارغوان ارائه میدهد

پس از 10روز کاری تیم ارغوان بوک لیست وبلاگها + پسورد را در اختیار کارفرما قرار میدهد.

درصورت نیاز به ادامه ، کار بهمین منوال پی گرفته خواهد شد.

جهت مذاکرات بیشتر با ما تماس بگیرید:

 

خانم مهندس شیبانی 09198136110

t_sheibant@yahoo.com

مقاله:

چرا داشتن وبلاگ ضروری است ؟

تاثیر وبلاگ بر سئو

اگر نیاز به مدیریت سئو دارید و میخواهید در ای زمنیه رشد کنید ، از وبلاگ ها کمک بگیرید ، وبلاگ ها بازدید های روزانه ی بالایی دارند و میتوانند مقالات و نوشته ها و مطالب شمارا در معرض دید افراد بسیاری قرار دهند . همچنین لینکهایی که از وبلاگ به سایت اصلی شما میروند ، همانند رودخانه های کوچکی هستند که به دریا مصتل میشوند یعنی دهها مسیر منتهی به سایت اصلی شما.

 blog_for_seo

تاثیر وبلاگ بر رنک الکسا

وبلاگها در واقع پایه های سایت شما را تقویت میکنند. باین کار میگویند ساخت استخوان بندی سایت . یعنی الکسا با شناختن وبلاگها و بازدیدهایی که از طریق آنها از وب سایت شما میشود، انها را بعنوان بک لینک سایت اصلی می شناسد و بدین صورت هم آمار بازدید شما بالا میرود ، هم رتبه ی الکسا بهبود می یابد ، هم مشتریان بیشتری خواهید گرفت!

بازگشت مخاطب

یکی از مهمترین فواید وبلاگها برای یک وب سایت میتواند جذب مخاطبان بیشتر به دلیل محتویات تازه و مفید باشد . در حال حاضر بسیاری از وب سایت ها دارای وبلاگهایی درباره موضوع اصلی وب سایت هستند که به صورت مداوم و مستمر بروز رسانی می شوند و باعث ایجاد تحرک و پویایی در وب سایت شده اند .

موتورهای جستجو و جذب مخاطبان بیشتر

یکی دیگر از دلایل استفاده از  وبلاگها برای یک وب سایت بازاریابی از طریق موتورهای جستجو میباشد که امروزه به صورت جدی توسط بسیاری از شرکت ها و کسب و کارهای موفق دنبال میشود .ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که وبلاگها برای اکثر موتورهای جستجو بسیار خوشمزه به نظر می رسند و عنکبوت های موتورهای جستجو علاقه خاصی به وبلاگها دارند و دلیل این موضوع قابلیت و پتانسیل فراوان وبلاگها در بروز رسانی و جذب مخاطب است.

آینده نگری و ترویج فرهنگ

دلیل دیگری که کمترتوسط صاحبان مشاغل و کسب و کارها مورد توجه قرار میگیرد و در عین حال میتواند بسیار تاثیر گذارباشد ، ترویج فرهنگ استفاده از خدمات شما و یا آشنایی بیشتر با کار و حرفه شما ست.

اگر شما شخص آینده نگری باشید و هدف های بلند مدتی برای کسب و کار خودتان داشته باشید می دانید که یکی از دلایل موفقیت شما گسترش فرهنگ استفاده از خدمات شما ست؟!

بنابراین با استفاده از پتانسیل بالای وبلاگها خدمات و یا حرفه و شغل خودتان را برای مخاطبانتان توضیح دهید و با ارائه اطلاعات بروز ، مفید و فنی اعتماد آنها را جلب کنید و آنها را ترغیب به استفاده از خدمات خود نمائید .

 ساخت شبکه وبلاگی

حضور موثر و ارتباط بیشتر با مخاطبان

داشتن یک وبلاگ میتواند شما را در برقراری حضور و ارتباط موثر در بین مشتریان و مخاطبان بسیار کمک کند. دریافت نظرات و پیشنهادات مخاطبان ، ارتباط بیشتر و نزدیک تری مابین ارائه دهنگان خدمات و مصرف کنندگان ایجاد خواهد کرد و استفاده مناسب از این نظرات میتواند شما را در ارائه خدمات بهتر” که هدف هر کسب و کارموفقیست ” و تعیین روشهای موثر تر در تبلیغات و بازاریابی بسیار کمک کند.

در کنار این مسئله حضور قدرتمند در این نوع از ارائه خدمات و اطلاعات توسط وبلاگها با پتانسیل بسیار زیاد برای جذب مخاطبان ، می تواند در حضور موثر کسب و کار شما و همچنین دیده شدن خدمات شما در بین حجم گسترده ای از تبلیغات و ارائه دهندگان خدمات بسیار تاثیر گذار باشد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *